Maximální spokojenost s poskytovanými službami. Perfektní komunikace, zákaznicky orientovaný přístup, ochota, vstřícnost. Rád opětovně využiji a doporučuji.

Ing. Radovan OdstrčilIR Audit s.r.o.

Založení společnosti proběhlo rychle, spolehlivě a v přátelské atmosféře. Veškeré potřebné dokumenty a ověření byly zajištěny dle dohody a v krátkém časovém horizontu. Děkuji i za podmětné rady k finančnímu úřadu a plátcovství DPH.

Ing. Matyáš OlmrBREZKA interier s.r.o.

Nedávám referenci za něco, kde jsem zaplatil. Jenže když se vám pan Faust ozve ve správný čas, zda je vše v pořádku a nabídne pomoc nad rámec, tak to je přesně ten moment, kdy si pochvalu zaslouží.

Aleš Pilnýevzdelavani.cz, s.r.o.

Připojuji se tímto ke všem pozitivním komentářům zde uděleným panu Ing. Faustovi. Vstřícné jednání, flexibilita, rychlost při řešení problémů, skvělá komunikace. Vše naprosto v pořádku. Společnost založena s maximální rychlostí. Mohu všem s čistým svědomím doporučit.

Ing. Ivo KvapilKUPKVA CZECH, s. r. o.

Děkuji panu Faustovi za skvělý servis. Maximální ochota, flexibilita, rychlost a profesionalita. Nekupovala jsem první společnost, tak mám s čím srovnávat a tady můžu opravdu jen doporučit.

Jana NěmcováFoxelo s.r.o.

Chtěla bych velmi poděkovat panu Ing. Faustovi za jeho okamžitou pomoc a poradenství v oblasti daní.
Dal mi jasná fakta a vysvětlil lidsky, jak se věci mají. Ráda se na pana Ing. Fausta opět obrátím.
Děkuji

Jitka ŠkodováWinLine a.s.

Byl jsem velice rád, že jsem dostal kontakt na Company 2GO. O zakládání s.r.o. jsem nevěděl absolutně nic, až na pár základních věcí. Krom zaslání pár informací, jsem nemusel dělat vůbec nic. Vše proběhlo v naprostém pořádku, rychle a efektivně.
Byl jsem velice spokojen, jak s komunikací, tak efektivitou práce. Určitě doporučuji.

Matyáš HradilRembrandt Homebuilders s.r.o.

S pánom Faustom sa spolupracovalo dobre a profesionálne, s predajom spoločnosti nebol žiadny problém a bola dodaná všetka potrebná dokumentácia.

Ing. Tomáš ŠuveríkInBase s.r.o

Byl jsem velice spokojený s celkovým přístupem. Rychlé jednání, co bylo dohodnuto, to platilo. Ochota, vstřícnost, vše pečlivě vysvětleno.
Mohu všem jedině doporučit.

Josef BrůnaStapro & Rent s.r.o.

So službami tejto spoločnosti som veľmi spokojný. Jednanie prebehlo veľmi rýchlo a ústretovo. Komunikácia bola veľmi dobrá. Myslím si, že ešte s touto spoločnosťou budem niekedy v budúcnosti spolupracovať. Ďakujem

Ing. Tomáš KostikENTRADE Global s.r.o.

Založení společnosti proběhlo rychle, bezproblémově a ušetřilo mi mnoho času a starostí. Výborná komunikace, vždy mi společnost Company2GO vyšla vstříc. Budu s nimi řešit i další záležitosti kolem mé nové společnosti.

Ing. Marek TomečekAvantor Gion s.r.o.

Výborný profesionální přístup a skvělá komunikace. Celé založení mé společnosti šlo velmi hladce a bez problému.
Děkuji

Ing. Petr ŠatnýDigglerison s.r.o.

Ohodnoťte nás krátkým dotazníkem

    Jméno a příjmení *

    E-mailová adresa *

    Napište prosím pár vět, jak jste byli spokojeni s našimi službami *

    Jste robot?